Sunrise Calendar

iPad ve iPhone için Takvim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.1 MB
  • Sürüm 2.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Sunrise Atelier, Inc

Sunrise Calendar indir. Yaşam tarzı kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Sunrise Calendar uygulaması sayesinde Google Takvim, Google Ajanda ve Facebook takvim gibi uygulamaları tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Kullanıcıların hayatını daha da kolaylaştırmak için geliştirilmiş olan uygulama sayesinde cihazınızda kullanmakta olduğunuz tüm takvim ve etkinlik hesaplarınızı tek bir yerde toplayarak kolaylıkla yönetebilirsiniz. Sade tasarımı ve her türlü bilgiye kolay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayan arayüzü ile iOS cihazınızda olması gereken önemli uygulamalardan bir tanesidir.

Google takvim ile uyumlu olarak da çalışabilen Sunrise Calendar'da işlerinizi gerçek zamanlı olarak senkronize edebilir, kolay bir şekilde görev ataması yapabilir, hatırlatıcı özelliği sayesinde unutmamanız gereken görevleri bildirim olarak alabilir, Facebook etkinlik ve doğum günlerini görüntüleyebilir, bulunduğunuz konuma ait hava durumlarını öğrenebilir, Google Maps üzerinden konum belirleyebilir ve birden fazla Google Takvim bağlayabilirsiniz.

Sunrise Calendar indir